Kielce – największe miasto i stolica regionu świętokrzyskiego. Historia miasta rozpoczyna się wraz z powstawaniem państwowości polskiej. Lokacja miasta dokonana na prawie magdeburskim w 1364 roku przez króla Kazimierza III Wielkiego była dowodem na bujny gospodarczy i polityczny rozwój tego terenu.

Dzisiaj Kielce to prężny ośrodek przemysłowy, naukowy, kulturalny w którym mieszka niemal 200 tysięcy osób. W ciągu roku, szczególnie wiosną i latem, do miasta przyjeżdżają setki tysięcy turystów, którzy w Kielcach znajdują prawdziwe skarby architektury oraz liczne rezerwaty przyrody i wiele innych miejsc wartych zobaczenia.

Dla każdego przyjezdnego miejscowi mają jedną radę – odwiedzając Kielce zjedz dobrą pizzę.

Wydawać mogłoby się, że Kielce położone w sercu Gór Świętokrzyskich nie mogą mieć wiele wspólnego z najbardziej znaną na całym świecie potrawą kuchni włoskiej. Oczywiście warto w Kielcach spróbować kuchni regionalnej, ale pizza w Kielcach jest warta spróbowania. Receptura ciasta jest tajemnicą kucharza – kruche, z niewielka ilością drożdży, pachnące i pyszne. Dodatki – najlepsze gatunkowo i najbardziej świeże jakie tylko można dostać na polskim rynku.

Pizzeria Fast w Kielcach poleca tradycyjną pizzę margheritę z doskonałej jakości sosem pomidorowym. Na bazie tej pizzy kucharze mogą przygotować wiele innych potraw z dodatkami wybieranymi według gustu: szynka, salami, peperoni, pieczarki, ananasy, owoce morza, karczochy. Do każdej pizzy dodawane są najwyższej jakości sery, które nadają daniom szczególnego smaku.

Pizzeria w Kielcach do zamawianej pizzy poleca różne napoje.

Można zamówić pizzę wybraną z bogatej karty albo skomponować własną z dodatków, które są w ofercie. Każdy może zjeść pizzę z podwójną ilością sera czy innego ulubionego składnika.
Wszystkie produkty stosowane do wypieku pizzy posiadają stosowne certyfikaty oraz zawsze są świeże przez co gwarantują dobrą jakość gotowego wyrobu.
Pizza w Kielcach to dobry pomysł na przerwę obiadową podczas zwiedzania. To również ciekawa propozycja na spędzenie wieczoru w gronie przyjaciół lub znajomych.